Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

Sukces naszej szkoły w I Gminnym Konkursie Wiedzy "Omnibus"

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

Dn. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły w składzie:  Wiktor Barczyński z kl. II „c”, Maria Myszura z kl. VI „a” oraz Aleksandra Wijas z kl. VIII „c” wzięli udział w I Gminnym Konkursie Wiedzy „Omnibus", który odbył się pod patronatem burmistrza miasta i gminy Piekoszów, p. Zbigniewa Piątka.

            Był to konkurs wiedzy ogólnej, w którym to uczniowie musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin. Składał się z dwóch etapów.  W pierwszym reprezentanci szkół rozwiązywali test zadań zamkniętych.  W drugim  - ci sami uczniowie, tylko w szkolnych zespołach, zmagali się z zadaniami o charakterze  praktycznym.

            Miło nam podzielić się radością płynącą z sukcesów naszych wychowanków.

            W indywidualnych zmaganiach z testem wiedzy - w kategorii kl. VII - VIII  zwyciężyła  nasza ósmoklasistka, Aleksandra Wijas. Natomiast w kategorii klas IV- VI Maria Myszura, młodsza koleżanka Oli,  zdobyła III miejsce. 

Brawa dla dziewcząt!

 Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiadomości z różnych dyscyplin naukowych, ale  i w  zadaniach praktycznych nasza placówka w Piekoszowie okazała się  bezkonkurencyjna! Piekoszowska reprezentacja uczniów – jako drużyna -zdobyła tytuł "Omnibus" dla najlepszej szkoły z terenu gminy Piekoszów. Brawa dla naszych pięknie współpracujących uczniów! Radość naszych dzieci pokazuje, że miło jest odnosić zwycięstwa indywidualnie, ale  jeszcze więcej pozytywnej energii daje  sukces osiągnięty wspólnie, bo  „szczęście dzielone jest...mnożone”.

Gratulujemy uczniom zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów oraz radości i pasji w działaniu!

Bądźcie w życiu dociekliwi, odważni, wrażliwi na piękno otaczającego świata i ludzi.

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.