Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

O nas

Biblioteka Szkolna Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie obejmuje szkołę podstawową i przedszkole. Z księgozbioru biblioteki korzysta 462 uczniów oraz liczne grono nauczycieli i pracowników obsługi. Nauczycielami bibliotekarzami są: Iwona Kuban.

Biblioteka szkolna liczy około 11 tysięcy woluminów. Podstawowym jej obowiązkiem jest udostępnianie, gromadzenie, klasyfikowanie zbiorów oraz podręczników szkolnych i materiałów ćwiczeniowych. Biblioteka zgodnie z kierunkiem polityki oświatowej państwa, zobowiązana jest do popularyzacji czytelnictwa oraz kultury słowa wśród dzieci i młodzieży. W związku z tym na jej terenie odbywają się liczne imprezy artystyczno – literackie, w tym: konkursy pięknego czytania, konkursy recytatorskie, spotkania i zajęcia czytelnicze.

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.