Spotkanie uczniów klas pierwszych z biblioteką szkolną. - Wiadomości - 22.04.2021 Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowie
Darmowy Kurs CSS

Dyrekcja ZPO w Piekoszowie uruchamia w roku szkolnym 2021/2022 klasy siódme dwujęzyczne z językiem niemieckim. Dodatkowo rusza nabór do klasy czwartej o profilu sportowym. Szczegóły w zakładkach "Klasa sportowa" i "Nauczanie dwujęzyczne"

Spotkanie uczniów klas pierwszych z biblioteką szkolną.

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

W dniu 25.01.2021r. odbyło się uroczyste spotkanie uczniów klas pierwszych z biblioteką szkolną. Najmłodsi kandydaci na czytelników zostali zapoznani przez nauczycieli bibliotekarzy z regulaminem korzystania z wypożyczalni i czytelni. Uczniowie chętnie zadawali pytania, oglądali księgozbiór. W ramach niespodzianki dzieci otrzymały Wyprawki Czytelnicze, które zostały przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, której strategicznym celem jest rozwój czytelnictwa wśród dzieci w różnych grupach wiekowych. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.