Pożegnaliśmy rok szkolny…

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

Pożegnaliśmy rok szkolny…

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia” - tymi słowami Seneki Pani dyrektor  Ewa Wydra  rozpoczęła uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Podkreśliła,  że był to czas wytężonej pracy i nauki, kilkudziesięciu działań, dzięki którym nasza szkoła może poszczycić się wieloma osiągnięciami i sukcesami. Podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji za ich pracę, organowi prowadzącemu za wsparcie, rodzicom za dobrą współpracę, a przede wszystkim dzieciom za ich naukę i włożony wysiłek.

Za swoją wytężoną pracę nagrody otrzymali prymusi poszczególnych klas, a także Uczeń Roku – Wojciech Myszura i Sportowiec Roku – Wiktoria Dąbek. Nagrody przyznano także najlepszym matematykom na poziomie poszczególnych klas oraz najlepszym  czytelnikom.

Rada Rodziców w tym roku szkolnym postanowiła przyznać nagrody specjalne  dla Pani Joanny Jarząbek i Pani Renaty Podstawki za wspaniałą opieką nad dziećmi i ich codzienną trudną pracę w świetlicy szkolnej, dla chóru Bonus i jego założycielki oraz opiekunki – Pani Marii Wiech a także dla klasy IV b i jej wychowawczyni – Pani Beaty Snochowskiej, ponieważ klasa ta uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole.

Dalsza część spotkania odbywała się w klasach, gdzie wychowawcy rozdali dzieciom świadectwa.

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI!

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.