POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE!

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Wielkie dzięki!

Kolejny Finał WOŚP w naszej szkole za nami. Graliśmy dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Do ogromnej orkiestrowej skarbonki dołożyliśmy kwotę 3511,94 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wiarę, że zespołowe działanie może przynieść wspaniałe efekty. Dziękujemy, że mogliśmy po raz kolejny pokazać pozytywne myślenie, solidarność i gorące serca.

W ramach szkolnej imprezy zamkniętej zorganizowaliśmy kiermasz różności, kawiarenkę ze słodkościami i fotosalonik. Dzięki darczyńcom zgromadziliśmy różne przedmioty, które można było kupić po atrakcyjnej cenie. Sprzedawaliśmy między innymi: konika na biegunach, wyroby ze skóry, maskotki, gry, kalendarze, różne książki, biżuterię, puzzle, akcesoria sportowe, orkiestrowe gadżety i wiele innych. Wielką popularnością cieszyła się orkiestrowa kawiarenka, w której oferowaliśmy pieczone z sercem ciasta, ciasteczka, gofry i inne pyszności. W fotosaloniku, wykorzystując przygotowane rekwizyty, można było wykonywać zabawne i niecodzienne zdjęcia związane z 27. Finałem i nie tylko. Różności do sprzedaży i wypieki na kiermasz ofiarowali uczniowie, rodzice i nauczyciele oraz wolontariusze. W sobotę 12 stycznia wolontariuszki kwestowały wśród dziadków, rodziców i gości przybyłych na bal karnawałowy przedszkolaków połączony z obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka.

 

ZEBRALIŚMY KWOTĘ 3511,94 zł.

Pieniądze zostały przekazane do bankiera Orkiestry - mBanku.

Dziękujemy, że graliście razem z nami.

Wszystkim darczyńcom, którzy okazali życzliwość, hojność i gorące serca przesyłamy
WIELKIE DZIĘKI!


DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Pracę szkolnego sztabu koordynowały: Anna Prusaczyk i Beata Snochowska. Dziękujemy za ogromną pomoc paniom: Elżbiecie Sikorze, Beacie Walczyńskiej i Małgorzacie Grzeli.

O naszej szkolnej akcji pisało Echo Dnia (artykuł na pierwszej stronie), można na ten temat przeczytać również na stronie internetowej Echa: zobacz

Poniżej migawki ze szkolnych działań:

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.