Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Leon” 

Powiększ

15 listopada 26 chętnych uczniów z kl. III b i kl. IIIc wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Leon”. Konkurs ten skierowany był do szkół podstawowych. Miał on na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych umiejętności matematycznych, ale także zachęcenie uczniów do rozwijania swoich zainteresowań. 

Zadania konkursowe przygotowywane były przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy konkursowe opracowano na podstawie norm programowych. Zróżnicowany poziom zadań pozwoli teraz każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarczy obiektywnej oceny pracy ucznia. 

Nie zostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za wyniki naszych uczniów, odważnych i pełnych pasji matematycznych.

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.