Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

Klasy trzecie z wizytą u Św. Mikołaja

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

Klasy trzecie z wizytą u Św. Mikołaja

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w świątecznym nastroju. Tu, wśród olśniewających iluminacji i dekoracji, każdy kąt tętni życiem.

I właśnie w to magiczne miejsce udaliśmy się w pewien listopadowy dzień.

Tu spotkaliśmy Świętego Mikołaja, wesołe Elfy, odkryliśmy Bajkową Krainę Lodu, a także Zimowe Kino z dinozaurami w tle. Dołączyliśmy do wesołej ekipy w Szkole Elfów i  stworzyliśmy własne, unikalne dekoracje świąteczne, które na pewno udekorują nasz bożonarodzeniowy stół.

Nie zabrakło także innych atrakcji, takich jak malownicza, oświetlona karuzela wiedeńska i żywa szopka świąteczna.

 Wioska Św. Mikołaja, jak się okazało,   to nie tylko miejsce magicznych spotkań, ale również centrum zabawy i radości, gdzie każdy z nas mógł już poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.