Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

Uwaga Rodzice!

Powiększ

Uwaga Rodzice!

Zwrotu za niewykorzystane obiady (odpisy – nieobecność dziecka) za miesiąc czerwiec 2023r., Urząd Miasta i Gminy Piekoszów będzie dokonywać od 01 lipca 2023 roku (przez okres wakacyjny) na podane przez rodziców konto. Proszę o wypełnienie oraz wysłanie podpisanego oświadczenia (załącznik nr 1) na adres e-mail: marta.salwa@sp.zpopiekoszow.pl lub dostarczenie go do szkoły.

Istnieje również możliwość przeniesienia w/w zwrotu na nowy rok szkolny tj. wrzesień 2023. Oświadczenie należy składać do 31.07.2023 roku. Nie złożenie oświadczenia jest równoznaczne z przeniesieniem zwrotu na nowy rok szkolny.

Oświadczenie można pobrać  - poniżej:

Oświadczenie w docx - pobierz

Oświadczenie w pdf - pobierz

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.