Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Był to dzień wyjątkowy pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Ten dzień był okazją do rozmów na temat tego, jak być życzliwym, oraz jak tą życzliwość okazywać w różnych sytuacjach, miejscach m. in. w szkole, w domu, w sklepie, na ulicy, czy w autobusie.

W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Z okien oraz drzwi uśmiechały się do dzieci sympatyczne buźki w słonecznym kolorze. Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto, lub mieli żółte akcenty. Oczywiście wszystkie najważniejsze i najradośniejsze momenty tego dnia zostały uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej. Uczniowie oraz nauczyciele klas 1-3 mogli napisać miłe słówko do ulubionej osoby i przesłać je specjalną pocztą życzliwości.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.