ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE PT. BEZPIECZNE WAKACJE

Powiększ

Drodzy uczestnicy zajęć!

  W tym roku szkolnym to już nasze ostatnie spotkanie. Przed wami długo wyczekiwane wakacje – czas odpoczynku, relaksu, niezliczonych wycieczek, wyjazdów. Pamiętajcie o dobrej zabawie, miłym towarzystwie, relaksie, ale przede wszystkim o bezpiecznych zachowaniach. Nam morzem, w górach, na wycieczce rowerowej, u dziadków – zawsze na siebie uważajcie, nie oddalajcie się od osoby dorosłej. Oprócz pięknych wspomnień, barwnych fotografii, zadbajcie przede wszystkim o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Chciałabym Wam kochane dzieci podziękować za wspólnie spędzony czas, za aktywność i pracę do samego końca.  Ten rok był inny – przez to może bardziej wyjątkowy. Serdecznie dziękuję również rodzicom, zwłaszcza młodszych dzieci, za pomoc w zajęciach, zaangażowanie i cierpliwość. 

Przygotowałam dla was tym razem materiały do poczytania i obejrzenia na temat zasad bezpiecznego zachowania oraz ciekawych miejsc do odwiedzenia w Polsce. Życzę wam udanego odpoczynku, dobrych przyjaciół na ten czas, niesamowitych przygód i cudownych wspomnień. Do zobaczenia po wakacjach!

Ewa Zaród – nauczyciel terapii pedagogicznej

 

 

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.