Darmowy Kurs CSS

UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                        UWAGA ZMIANY W PŁATNOŚCIACH ZA ŻYWIENIE - SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA/DEKLARACJE                  

W czarodziejskim świecie „Harrego Pottera”

Powiększ

W październiku tego roku  nasza szkoła wystartowała w gminnym projekcie czytelniczym „Jedna książka…jedno miejsce…”, do którego zaprosiła nas  Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie. Tym razem uczestnicy – co kilka tygodni -  biorą udział w tematycznych rozgrywkach związanych z powieścią „Harry Potter” J. K. Rowling.

Do udziału w tegorocznym projekcie zgłosili się uczniowie klas szóstych,  siódmych  i ósmych - pod opieką swoich pań polonistek – p.  Agnieszki Ginter-Wijas i p. Moniki Kowal. Sześcioosobowa drużyna reprezentuje naszą szkołę w kilku różnych konkursach, do których każdy z uczestników przystępuje indywidualnie. Udział i  sukcesy dzieci w poszczególnych rozgrywkach są nagradzane oraz punktowane, a o zwycięstwie w całej grywalizacji decyduje suma - zdobytych we wszystkich konkursach - punktów.

              W pierwszej konkurencji uczniowie łączyli niełatwą sztukę polskiej ortografii ze znajomością powieści J. K. Rowling. Konkurs odbył się 20 października 2023 r.

W tych  zmaganiach uczestniczyli:

  1. Małgorzata Gawor – uczennica kl. VIII „a”
  2. Zofia Głowala – uczennica kl. VII „b”
  3. Michalina Nawrocka – uczennica kl. VII „a”
  4. Hubert Podkowa – Górski uczeń kl. VII „a”
  5. Łucja Warchoł – uczennica kl. VI „c”
  6. Natalia Zarychta – uczennica kl. VII „b”

Wierzymy, że daliście z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że miło wspominacie tę pierwszą przygodę z Harrym Potterem. Niech moc będzie dalej z Wami. Nie traćcie nadziei i wiary, a przede wszystkim -  dobrze się bawcie! Powodzenia w dalszych rozgrywkach.

zobacz więcej

                                                                                                               Agnieszka Ginter-Wijas

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.