PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „Boże Narodzenie – ozdoby świątecznego stołu i domu”

Powiększ

 

Tuż przed świętami, już po raz czwarty wychowawczynie świetlicy gimnazjum – p. Małgorzata Pietrzykowska i p. Ewa Zaród zorganizowały gminny konkurs plastyczny pt. „BOŻE NARODZENIE – OZDOBY ŚWIĄTECZNEGO STOŁU I DOMU”. Głównym jego celem było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych.

 

         Na konkurs wpłynęły w tym roku prace 97 uczestników ze szkół w: Brynicy, Zajączkowie, Rykoszynie, Piekoszowie, Łosieniu, Jaworzni i Górkach Szczukowskich:

kategoria: przedszkole – 1 praca i grupa „0” – 12 prac,

kategoria: szkoła podstawowa kl. I - IV – 58 prac,

kategoria: szkoła podstawowa kl. V - VII – 19 prac,

kategoria: gimnazjum – 7 prac.

Przy ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę głównie kreatywność autora, estetykę wykonania i wkład pracy.

LAUREACI KONKURSU:

  • NAGRODA SPECJALNA:

Maksymilian Guzy, kl. III a, SP Piekoszów

Aleksandra Gamońska, kl. VII, SP Brynica

  • NAGRODA:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE  I KL. „0”

Oliwier Wijas, lat 5, Przedszkole Brynica

Gabriela Bębacz, kl. „0”, SP Brynica

Michalina Nartowska, kl. „0”, SP Zajączków

KATEGORIA: SP KLASY I – IV

Wiktoria Petelicka, kl. II, SP Rykoszyn

Maja Miter, kl. III, SP Zajączków

Kacper Guz, kl. IV a, SP Zajączków

 

KATEGORIA: SP KLASY V- VII

Oliwia Pytlas, kl. V, SP Brynica

Gabriela Porzuczek, kl. V, SP Jaworznia

Sornat Marta, kl. V, SP Piekoszów

Julia Polit, kl. VII, SP Rykoszyn

Oliwia Paździerz, kl. VII, SP Jaworznia

 

KATEGORIA: GIMNAZJUM KLASY II – III

Karolina Szymonek, kl. III b, Gimnazjum Łosień

  • WYRÓŻNIENIA:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE  I KL. „0”

 

Alicja Gaweł, kl. „0”, SP Brynica

Patryk Surma, kl. „0”, SP Brynica

Natalia Wróblewska, kl. „0”, SP Brynica

Kacper Jakubczyk, kl. „0”, SP Brynica

Maja Smolarczyk, kl. kl. „0”, SP Zajączków

Martyna Szymkiewicz, kl. „0”, SP Zajączków

Ksawier Wróblewski, kl. „0”, SP Zajączków

Igor Jamorski, kl. „0”, SP Zajączków

Zuzanna Nowak, kl. kl. „0”, SP Zajączków

Zuzanna Szymonek, kl. „0”, SP Łosień

KATEGORIA: SP KLASY I – IV

Kordian Sobczyk, kl. I, SP Rykoszyn

Jakub Włodarczyk, kl. I, SP Rykoszyn

Adrianna Koza, kl. I, SP Rykoszyn

Liliana Chojnecka, kl. I, SP Rykoszyn

Julia Chrabąszcz, kl. I, SP Rykoszyn

Dominika Kozieł, kl. I, SP Rykoszyn

Zofia Polit, kl. II, SP Rykoszyn

Wiktoria Kotwica, kl. IV b, SP Rykoszyn

Amelia Żukowska, kl. IV c, SP Piekoszów

Dawid Krzywicki, kl. IV d, SP Piekoszów

Julia Koston, kl. II, SP Brynica

Izabela Szymkiewicz, kl. IV a, SP Brynica

 

Maja Parszewska, kl. III, SP Górki Szczukowskie

Natalia Kozieł, kl. II, SP Zajączków

Martyna Kozieł, kl. IV a, SP Zajączków

 

KATEGORIA: SP KLASY V- VII

Bartłomiej Petelicki, kl. VII b, SP Rykoszyn

Piotr Plech, kl. VI, SP Brynica

Wiktoria Zielonka, kl. VII, SP Jaworznia

 

Zofia Chruściak, kl. VI, SP Zajączków

 

KATEGORIA: GIMNAZJUM KLASY II – III

Gabriela Nartowska, kl. III c, Gimnazjum Piekoszów

Aleksandra Nartowska, kl. III c, Gimnazjum Piekoszów

Martyna Ciołak, kl. III c, Gimnazjum Piekoszów

Klaudia Podstawka, kl. II b, Gimnazjum Łosień

 

Laureatom serdecznie gratulujemy. Opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu.

ORGANIZATORZY

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.