Czwartoklasiści w Zakopanem

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

Do Zakopanego!!!! Te słowa padły w połowie września z ust uczniów i wychowawcy kl. IV c, wszyscy zaczęliśmy odliczać dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich 5 październik - dzień wyjazdu.

5 października o godz. 8.00 przed szkołą w Piekoszowie odbyła się zbiórka uczestników wycieczki., po pożegnaniu z rodzicami wyruszyliśmy w trasę, aby jak najszybciej dotrzeć do Zakopanego.

Nasza Willa  znajdowała się w zacisznym miejscu Zakopanego. Zaraz po przybyciu i zakwaterowaniu podziwialiśmy piękne widoki,  zjedliśmy obiad i mieliśmy czas na spacer po Krupówkach, Aqua Park Zakopane, kolację, gry i zabawy w swoich pokojach.

          Po pierwszej nocy w nowym miejscu wszyscy o godz. 9.00 stawili się na pysznym śniadaniu, po naładowaniu akumulatorów wyruszyliśmy na  wycieczkę.

Chyba nie ma turysty, który nie był na szczycie Gubałówki, można było podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego. Wspaniałe miejsce dla miłośników letnich wędrówek i wycieczek rowerowych. Następnie dotarliśmy na skocznie, na których co roku odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Kilka pamiątkowych zdjęć na trybunach skoczni i ruszyliśmy dalej. W KARCZMIE ZAWIERUCHA uczciliśmy Dzień Chłopaka. Najedzeni wyruszyliśmy na Krzeptówki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Spacer, zakup pamiątek na Krupówkach i wyjazd do domu..

  O 19.30  wszyscy szczęśliwie dotarliśmy do Piekoszowa, gdzie na każdego  czekali stęsknieni rodzice. 

 Podczas tej wycieczki mogliśmy się wiele nauczyć oraz zobaczyć dużo pięknych zakątków. Poznaliśmy uroki Tatr, Zakopanego. Dzięki wspaniałej pogodzie plan wycieczki został w pełni zrealizowany.   Już myślimy o następnym wyjeźddzie.

Uczniowie kl. IV c z wychowawcą

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Piekoszowieul. Częstochowska 110, 26-065 Piekoszów,
tel.: (41) 306 10 28, e-mail: zpopiekoszow@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.